Daryl Dixon Death Stranding’e nasıl katıldı?

Bildiğiniz gibi Kojima beraber çalıştığı Daryl Dixon yani diğer adıyla Norman Reedus sohbet ederken Kojima Norman Reedus’ın Death Stranging’e dahil olma hikayesini anlatmış.

Silent Hills projesinde de kısa da olsa beraber çalıştığı aktör için “Norman geçtiğimiz dönemlerde yaşadığım sıkıntılı dönemde, duyduğu endişe ve desteğini hiçbir zaman esirgemedi. Ben de bağımsız olarak başladığım ilk projede ona gittim.” diyen Kojima, Norman Reedus’a Death Stranding’teki rolünü teklif ettiğinde ise aktörün “Tabi ki, bu çok iyi olur! Bunu kabul etmemek için salak olmam gerekiyor” dediğini de sözlerine eklemiş.

admin

Melomanya.com Kurucusu. 2013 yılında Melomanya.com'u kurdum. Site isminin anlamı Müziksever'dir. Başlangıçta müziksever olarak devam etsek de birçok kez silinip tekrar yüklenmiştir. Bunun sonucunda 2016 yılında sabit blog olarak devam ettik. Bir süre sonra yenilikler ile yeni blogu kurduk. Eski bloga hala duruyor. İsteyen gidebilir. 2017 yılından beri aktif olarak devam etmekteyiz. İlgi Alanlarım : Oyunlar, kitaplar, filmler, müzikler, kodlama, yazılım, teknoloji...

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.