Gizlilik Politikası

Biz kimiz

2013 yılında Melomanya.com’u olarak işe başladık. Site isminin anlamı Müziksever’dir. Başlangıçta müziksever olarak devam etsek de birçok kez silinip tekrar yüklenmişdik. Bunun sonucunda 2016 yılında sabit blog olarak devam ettik. Bir süre sonra yenilikler ile yeni blogu kurduk. Eski bloga hala duruyor. İsteyen gidebilir. 2017 yılından beri aktif olarak devam etmekteyiz.

Gizlilik Politikası

© Copyright 2013 melomanya.com tüm hakları saklıdır. Melomanya.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar melomanya.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
melomanya.com’daki yazılar bazı haber sitelerinden alınmış olabilir. Bu durumda haber sitesinin ismi yazı sonuna “Kaynak” olarak belirtilmişt.r. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. melomanya.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.