Mass Effect: Andromeda, Xbox Live’de Pre-Order

Artık oyunun ön siparişini verebilirsiniz

Çıkış tarihi belli oldu.

Mass Effect : Andromeda oyunun Xbox Live için ön siparişi açıldı. 3 ön sipariş paketlerini  görücüye çıkardı. Oyunun standart sürümünü almak isterseniz 59,99 $ gibi bir ücretsizi bekliyor olacak. Diğer paket ise Deluxe Edition. Deep Space Explorer Armor, Nomad Skin, Multiplayer Booster Pack, Pathfinder Casual Outfit, Pet Pyjak, Original Soundtrack, Multiplayer Deluxe Launch Pack, Pathfinder Weapon Set ve Scavenger Armor for Pathfinder güncellemelerine 69,99 $ ücret ödeyerek alıyorsunuz. 3. paket ise Super Deluxe Edition. 99,99 $ karşılığında Deluxe Edition paketi özellikleri, eşli oyuncu moduna 1 gün erken erişim ve toplam 20 hafta boyunca her hafta 1 adet süper destek paketi verilecek.

massefectandromeda

Son olarak oyun 21 Mart 2017 tarihinde Kuzey Amerika’da ve 23 Mart 2017 tarihinde de Avrupa’da çıkışını gerçekleştirecek.

Yazar: admin

Melomanya.com Kurucusu. 2013 yılında Melomanya.com'u kurdum. Site isminin anlamı Müziksever'dir. Başlangıçta müziksever olarak devam etsek de birçok kez silinip tekrar yüklenmiştir. Bunun sonucunda 2016 yılında sabit blog olarak devam ettik. Bir süre sonra yenilikler ile yeni blogu kurduk. Eski bloga hala duruyor. İsteyen gidebilir. 2017 yılından beri aktif olarak devam etmekteyiz. İlgi Alanlarım : Oyunlar, kitaplar, filmler, müzikler, kodlama, yazılım, teknoloji...