T3A Online ve Revora nedir ?

EA’ın 2005li yıllarda yaptığı ve günümüzde satıştan kaldırılıp desteğinin son verildiği The Battle for Middle Earth yani BFME adlı oyun serisinin online taban sistemidir. Tabi bu sistem resmi değildir. EA resmi desteğini kaldırdıktan sonra kurulmuştur. Şu anda çok fazla kişi olmasa bile oynayabileceğiniz bir platformdur. Oynamak için gereken çok fazla bir şey yok.

Gerekli Patchler

BFME : https://www.thewhitetree.org/forum/viewtopic.php?f=39&t=25011
BFME II: https://www.thewhitetree.org/forum/viewtopic.php?f=39&t=25011
ROTWK: https://www.thewhitetree.org/forum/viewtopic.php?f=73&t=25008

Revora.net‘e hesap açıp ardından t3aonline.net‘e revora hesabından giriş yapın. Profilinizi ona göre düzenleyin. Server kullanıcı adı ve şifre seçeceksiniz. Sonra launcher indirmeniz gerecek. Ardından oyuna launcher ile girin, oyunda multiplayer ve oradan online’a gireceksiniz. Seçtiğiniz kullanıcı adını ve şifreyi kullanın. Eğer kullanıcı bulamıyorsanız Gameranger da kullanabilirsiniz.

admin

Melomanya.com Kurucusu. 2013 yılında Melomanya.com'u kurdum. Site isminin anlamı Müziksever'dir. Başlangıçta müziksever olarak devam etsek de birçok kez silinip tekrar yüklenmiştir. Bunun sonucunda 2016 yılında sabit blog olarak devam ettik. Bir süre sonra yenilikler ile yeni blogu kurduk. Eski bloga hala duruyor. İsteyen gidebilir. 2017 yılından beri aktif olarak devam etmekteyiz. İlgi Alanlarım : Oyunlar, kitaplar, filmler, müzikler, kodlama, yazılım, teknoloji...

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.